event burgee venue burgee

NSC Cup 2022

National Sailing Centre, Singapore

Full Competitor List as on 18 Nov 2022

 
Class Sail Num Division Name Gender School Club
ILCA 4 SGP214873 Nadine Sng Wen Ting Female Hwa Chong Institution MOE SeaSport Centre
ILCA 4 217685 Abigail Wut Yi Chang Female United World College South East Asia Yangon Sailing Club
ILCA 4 SGP212216 Keira Marie Carlyle Female Tanjong Katong Girls School SAF Yacht Club
ILCA 4 204636 Josiah Tan Xuan Yi Male Raffles Institution NIL
ILCA 4 SGP 214716 Ethan Teo Yuan Xin Male Raffles Institution SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP219162 Sarah Seow Hui Yan Female Methodist Girls School (Secondary) SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP 21 Kenan Tan Kee Zen Male St. Joseph's Institution MOE SeaSport Centre
ILCA 4 SGP214240 Seah Wei Jun Clive Male St. Joseph's Institution SAF Yacht Club
ILCA 4 217696 Nathan Aye Chang Male United World College South East Asia Yangon Sailing Club
ILCA 4 SGP 214748 Jarrod Toh Male ACS Independent NIL
ILCA 4 SGP 214808 Lim YuTing Elisha Female Raffles Girls School MOE SeaSport Centre
ILCA 4 SGP 212221 Joshua Cheong Male ACS Independent SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP 221688 Hayley Fang Female Raffles Girls School SAF Yacht Club
ILCA 4 NZL 221703 Jaydn Wilkins Male Stamford American International School Changi Sailing Club
ILCA 4 SGP 219158 Isaac Goh Male Raffles Institution SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP214728 Declan Cheung Male Raffles Institution NIL
ILCA 4 SGP 214788 Aiden Ray Toh Male Raffles Institution NIL
ILCA 4 TBC Sybelle de Ferrieres Female Broadrick Secondary School NIL
ILCA 4 SGP 221934 Samuel Tan-Hardy Male United World College South East Asia Changi Sailing Club
ILCA 4 SGP213191 Caden Tan Male ACS Independent MOE SeaSport Centre
ILCA 4 SGP 1978 Jade Low Female Nanyang Girls High School SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP 203110 Jayden Khor Male St Hilda's Secondary School SAF Yacht Club
ILCA 4 TBC Sybelle de Ferrieres Female Broadrick Secondary School NIL
ILCA 4 TBC Low Xian Ming Damien Male St. Joseph's Institution MOE SeaSport Centre
ILCA 4 TBC Lucas Wang Male United World College South East Asia Constant Wind SeaSports
ILCA 4 SGP 214849 Lo Jin Keith Male Victoria School NIL
ILCA 4 SGP 197857 Samuel Tan Hsien Ern Male St. Joseph's Institution SAF Yacht Club
ILCA 4 TBC Joy Chen Pan Xi Female Methodist Girls School (Secondary) SAF Yacht Club
ILCA 4 TBC Asher-James Nair Male ACS Barker NIL
ILCA 4 USA221931 Caio Sullivan Male Singapore American School Changi Sailing Club
ILCA 4 TBC Danielle Lai Female Bedok View Secondary School NIL
ILCA 4 GER 221597 Lukas Kiesselbach Male United World College South East Asia Changi Sailing Club
ILCA 4 SGP221062 AUSTIN Yeo Jia Yu Male ACS Independent SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP204286 Seah En Rui Cleo Female Canberra Secondary School SAF Yacht Club
ILCA 4 TBC Oon Cheaung Wi Female Dunman High Secondary School MOE SeaSport Centre
ILCA 4 TBC Foo Yuei Jit Male St. Joseph's Institution MOE SeaSport Centre
ILCA 4 88 Ling Jia En Abigail Female Dunman High Secondary School NIL
ILCA 4 TBC Hannah Chen En Juan Female Methodist Girls School (Secondary) SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP222255 12 & U12 WONG YU DA MATHIAS Male St Hilda's Primary School NIL
ILCA 4 TBC 12 & U12 Elizabeth Victoria Say Female CHIJ (KATONG) MOE SeaSport Centre
ILCA 4 TBC 12 & U12 Gordon Allan Male ACS Junior NIL
ILCA 4 SGP 221061 12 & U12 Wong Weikai Zachary Male ACS Junior SAF Yacht Club
ILCA 4 TBC 12 & U12 Darren Lai Male St Stephens School NIL
ILCA 4 SGP214814 12 & U12 Bu Ruiqiao Male Ngee Ann Primary School SAF Yacht Club
ILCA 4 189662 12 & U12 Ong Yong Jun Josh Male St Joseph Institution Junior SAF Yacht Club
ILCA 4 SGP197833 Charlotte Lee Wee Shuen Female Tanjong Katong Girls School MOE SeaSport Centre
ILCA 4 SGP219762 Simone Ng Shu Xuan Female Anglican High School Republic of Singapore Yacht Club
ILCA 6 203819 12 & U12 Tan En Xi Arabelle Female Tao Nan School SAF Yacht Club
ILCA 6 SGP 197424 FONG JUN RAY Male ACS Independent NIL
ILCA 6 SGP209051 Russell Augustine Yom Male St. Joseph's Institution MOE SeaSport Centre
ILCA 6 214849 LO Tian Walker John Male Victoria Junior College NIL
ILCA 6 TBC Chloe Lin Female United World College South East Asia Constant Wind SeaSports
ILCA 6 205778 Meghan Tan Min Yee Female Hwa Chong Institution Changi Sailing Club
ILCA 6 8 Faith Ning Koy Female Raffles Institution
ILCA 6 SGP214242 Zachary Khoo Shi Jay Male Victoria Junior College NIL
ILCA 6 SGP 197843 Iman Misha Binte Muhammad Herman Female Tampines Meridian Junior College SAF Yacht Club
ILCA 6 SGP214733 Keenan Cheung Male Raffles Institution NIL
ILCA 6 TBC Ong Jin Hui Javier Male Victoria Junior College NIL
ILCA 6 SGP 203187 Chow Yi Jun, Ian Male Victoria School SAF Yacht Club
ILCA 6 TBC Abigail Koh Female Yio Chu Kang Secondary School NIL
ILCA 6 SGP209051 Aidan Ang Male St Patrick School SAF Yacht Club
ILCA 6 SGP 214251 Felix Yi Xiong Koo Male St. Joseph's Institution SAF Yacht Club
ILCA 6 SGP216431 Emma Lew Yixuan Female National Junior College SAF Yacht Club
ILCA 6 SGP 193911 CHAN Wing Yan Paul Male United World College South East Asia NIL
ILCA 6 214760 Xin Ying Ou Female Not Applicable SAF Yacht Club
ILCA 6 SGP197834 Zachary Zhang Hong Yi Male St. Joseph's Institution SAF Yacht Club
ILCA 6 TBC Elissaline Tan Female Raffles Institution NIL
ILCA 6 SGP209051 Aidan Ang Male St Patrick School SAF Yacht Club
Masters ILCA 6 TBC Apprentice Justiin Ang Male Not Applicable SAF Yacht Club
Masters ILCA 6 TBC Apprentice Chak Yun San Male Not Applicable Constant Wind SeaSports
Masters ILCA 6 193871 Apprentice Carla Canturri Female Not Applicable Constant Wind SeaSports
Masters ILCA 6 SGP194946 Apprentice Victoria Chan Female Not Applicable PA Water Venture
Masters ILCA 7 184153 Grand Master Andrew Nickel Crombie Male Not Applicable Constant Wind SeaSports
Masters ILCA 7 151522 Master CARLO RAVERA Male Not Applicable Constant Wind SeaSports
Masters ILCA 7 TBC Apprentice Yong Wai keong stanley Male Not Applicable SAF Yacht Club
Masters ILCA 7 213095 Apprentice Vincze Balazs Male Not Applicable Changi Sailing Club
Optimist Gold SGP 4725 Nicholette Lee Wee Wen Female Tanjong Katong Girls School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP997 12 & U12 Trevor Ng Zong Yang Male Casuarina Primary School Republic of Singapore Yacht Club
Optimist Gold SGP 4666 ZACH LOW Male ACS Independent MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SG3128 YAP SWEE DEAN Male Raffles Institution MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP3404 Aurick You Shun Leow Male Raffles Institution SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4438 Sarah Yong Female St Hilda's Secondary School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold sgp3183 ONG Ee Shyen Ella Female Raffles Girls School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4462 Eitan Oh Male Raffles Institution MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP4670 Nia Zahedi Female Raffles Girls School NIL
Optimist Gold SGP744 Cheryl Yong Heng Xi Female Pasir Ris Crest Secondary School Changi Sailing Club
Optimist Gold SGP 3281 Nicole Ashley Quek Female Raffles Girls School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4681 Tristan Joseph Low Male Raffles Institution MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP 3297 Chloe Poh Female Tanjong Katong Girls School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP340 Auson Leow Xiang Rui Male Victoria School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 3104 ISAAC POON WENG-YEW Male ACS Independent NIL
Optimist Gold 4688 JAYDEN TEO Male St. Joseph's Institution NIL
Optimist Gold SGP 3163 Ian Goh Male Raffles Institution MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP 3179 Low Hao Xuan, Josh Male Victoria School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 701 Theodore Perrier Male International French School Changi Sailing Club
Optimist Gold SGP 3408 Auson Leow Xiang Rui Male Victoria School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4414 Brandon Lee Male Victoria School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4719 Lucius Chimon Male Pei Hwa Secondary School NIL
Optimist Gold SGP3407 12 & U12 Zeph Wan Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4689 12 & U12 Ansley Inessa Suganda-Chin Female Tao Nan School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP4682 12 & U12 Kum Kok Wei Sean Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4722 12 & U12 Jemima Chang Female Haig Girls School NIL
Optimist Gold Sgp4698 12 & U12 Desiree lee Female Ai Tong School NIL
Optimist Gold SGP 3467 12 & U12 Noel Ng Jiang En Male Endeavour Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3018 12 & U12 Brendan Bock Cui Hua Male Poi Ching School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3268 12 & U12 Josiah Tan Zhi En Female St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4508 12 & U12 Ethan Chia Han Wei Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4697 12 & U12 Axl Tan Yi En Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 3153 12 & U12 Caleb Peck Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4701 12 & U12 Low Xian Rui Darius Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3284 12 & U12 Jethro Khoo Zi Jay Male St Hilda's Primary School NIL
Optimist Gold SGP3177 12 & U12 Germaine Sim Female St Hilda's Primary School NIL
Optimist Gold SGP 3088 12 & U12 Ho Jian Yi, Jonathan Male ACS Primary SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4424 12 & U12 Mikaela Rae Ng Female St Hilda's Primary School NIL
Optimist Gold SGP 719 12 & U12 Tiago Cheng De Villemor Salgado Male Canadian International School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4453 12 & U12 Ashlea Tham Female St Hilda's Primary School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP3997 12 & U12 MOSES TAN HEE Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4411 12 & U12 Wong kai lun Male Anderson Primary School NIL
Optimist Gold SGP3496 12 & U12 Ethan Wong Yi Chen Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3377 12 & U12 Lim Yuk Jun Male Ai Tong School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4459 12 & U12 WONG LI XUAN MILDRED Female St Hilda's Primary School NIL
Optimist Gold SGP3228 12 & U12 Yap Swee Wayne Male Nan Hua Primary School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP712 12 & U12 Mori Ikuto Male Casuarina Primary School Changi Sailing Club
Optimist Gold SGP 3711 12 & U12 Cheung Lap Yan Nathaniel Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4712 12 & U12 Reyes Tan Jit Eng Male Tao Nan School NIL
Optimist Gold SGP3319 12 & U12 Enzo chew te Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3003 12 & U12 Wong Qi Ke Febe Female CHIJ The Lady Queen of Peace SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP728 12 & U12 Lyric Li Yuxuan Female Changkat Primary School NIL
Optimist Gold SGP3267 12 & U12 Joash Tan Jing En Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 3458 12 & U12 Wai Zhi Tong Female CHIJ Primary (Toa Payoh) SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3913 12 & U12 Lucas Cao Zhihong Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 3146 12 & U12 Pee Teck Woon Male St Hilda's Primary School NIL
Optimist Gold SGP 3482 12 & U12 Jonas Haris Knick Male St Joseph Institution Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3998 12 & U12 Eunice Tan Yi Ning Female CHIJ Primary (Toa Payoh) NIL
Optimist Gold SGP 710 12 & U12 Leopold Sayawaki-Kogut Male United World College South East Asia Changi Sailing Club
Optimist Gold SGP4416 12 & U12 Ethan Lee Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3198 12 & U12 JARED LIEW SOON KIT Male Ngee Ann Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4646 12 & U12 Cassandra Kwan Female Pei Chun Public School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 3456 12 & U12 LAU Yhi Sun Male ACS Primary SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3888 12 & U12 Jonas Tan Kia Jeng Male St Joseph Institution Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 4452 12 & U12 Ashlyn Tham Female St Hilda's Primary School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP755 12 & U12 Yong Heng Yi Male Pasir Ris Primary School Changi Sailing Club
Optimist Gold SGP3137 12 & U12 Jairus Teo Male St Andrew's Junior School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP 4460 12 & U12 Tong Xuan Ya Female St Hilda's Primary School MOE SeaSport Centre
Optimist Gold SGP 3300 12 & U12 Damien Huang Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP4556 12 & U12 TRAVIS Yeo Jia Le Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Gold SGD3344 12 & U12 Nathaniel Kaiden Ng Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3396 12 & U12 Alyssa Wong Li Lin Female Haig Girls School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP 3152 12 & U12 Jaye Low Female Endeavour Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3181 12 & U12 Siti Ra'idah Binte Mohd Airudin Female Northland Primary School SAF Yacht Club
Optimist Gold SGP3000 10 & U10 Tan Herng Yee Male ACS Primary SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3001 8 & U8 Tan Yee Xuen Female Singapore Chinese Girls' School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3276 Iris Seetoh Yu Tong Female Paya Lebar Methodist Girl School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 771 Novice Maia Kiran LIM LAURIE Female Singapore American School Changi Sailing Club
Optimist Silver Sgp 3988 Regis wong Xuan kai Male ACS Barker SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3173 Novice Ouyang Hansheng Male Hwa Chong International School One°15 Marina
Optimist Silver TBC Novice Gan Ha Joon Male Bukit Timah Primary School NIL
Optimist Silver TBC Orson James Stewart Male Singapore American School Changi Sailing Club
Optimist Silver TBC Novice Tan Yi Kai Kayden Male St Gabriel Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP4711 Aaron Abraham Say Male St Stephens School MOE SeaSport Centre
Optimist Silver SGP3117 Cheryl Ho Hai Yan Female Nanyang Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver 3123 Novice Benjamin Augenstein Male North London Collegiate School Singapore SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3127 Tytus stephen Gog Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver TBC Novice Judy Zhang Sudjana Female Alexandra Primary School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP 715 Novice Cecilia Kong Female St Anthony's Canossian Primary School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP3464 Novice James Kong Male Maha Bodhi Primary Republic of Singapore Yacht Club
Optimist Silver SGP 3121 Aaron Chan Kai En Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3163 Noel Ng Jiang Wen Male Endeavour Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 4518 Novice Lee Yi Zhe Elijah Male Tao Nan School MOE SeaSport Centre
Optimist Silver TBC Novice Angela Huang Fei'er Female Rosyth Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3199 Neo Caleb Male Yew Tee Primary School NIL
Optimist Silver SGP4661 Novice Sun Weichen Male Yuhua primary school SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3507 Asher poh sheng rui Male Endeavour Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver TBC Novice Martha Wazen Female CHIJ Our lady of good counsel NIL
Optimist Silver SGP 3264 Nadyne Zaafirah Binte Harris Rizal Female Endeavour Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3535 Mika Tew Jiaxuan Female Endeavour Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3217 Raphael Lucas Chan Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Silver TBC Novice GABRIEL MINN THANT Male Canberra Primary School MOE SeaSport Centre
Optimist Silver SGP4652 Novice Tiffany Teo yuan qi Female Singapore Chinese Girls' School NIL
Optimist Silver SGP NSC Novice Nicolo Tazio Garavello Male Dulwich College Singapore NIL
Optimist Silver SGP 3150 Novice Toh Eu Hian Nathan Male St Joseph Institution Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3330 Evan TEO Ee Wen Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 4595 Julian Ong Jun Sang Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 4732 Ganesh Siddart Male Casuarina Primary School NIL
Optimist Silver USA22154 Gaitan Sullivan Male Singapore American School Changi Sailing Club
Optimist Silver USA22139 Riley Sullivan Male Singapore American School Changi Sailing Club
Optimist Silver TBC Ambrose Oz Stewart Female Singapore American School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP3131 10 & U10 Chew Bo Le Deklen Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3793 10 & U10 Ng Yee Meng Rayson Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP702 10 & U10 PITSILIS Amandine Zoe Female International French School Changi Sailing Club
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Tan Yi Han Janelle Female CHIJ Our lady of good counsel SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP4729 10 & U10 CHEN HUAN HENG Female CHIJ St Nicholas Girls School MOE SeaSport Centre
Optimist Silver 3102 10 & U10 Julien Petracco Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP704 Novice, 10 & U10 Mohamed Mikail Bin Mohamed Shahrom Male St Hilda's Primary School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP 3205 10 & U10 Javaughn Ang Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3118 10 & U10 Kevin Ho Jun Yi Male Nanyang Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP702 10 & U10 Pitsilis Amandine Zoe Female International French School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP 780 10 & U10 David Henry Kamp Male United World College South East Asia Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP 3113 Novice, 10 & U10 Kaelyn Dayna Soh Zhi Yi Female Raffles Girls’ Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 4705 10 & U10 Tan Abram Kai-ser Male Tao Nan School NIL
Optimist Silver SGP 4728 Novice, 10 & U10 Joshua Khoo Zhuo Xi Male Nanyang Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 4726 Novice, 10 & U10 Jonathan Kwok Kum Loong Male St Stephens School MOE SeaSport Centre
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 CHEW KAI JUN ELKAN Male Anderson Primary School NIL
Optimist Silver SGP 3321 10 & U10 Callum Wong Joon Thang Male Lakeside Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Kate En Rui Bateman Female CHIJ Primary (Toa Payoh) MOE SeaSport Centre
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Ryo En Hua Bateman Male ACS Primary MOE SeaSport Centre
Optimist Silver SGP 3800 Novice, 10 & U10 Dylan Goh Yue Teng Male Riverside Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3191 Novice, 10 & U10 Anna Pawlowska Female Dover Court NIL
Optimist Silver SGP 4627 Novice, 10 & U10 Cheong Yi Tng, Tristan Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Lim Hong Yui Gabriel Male St Hilda's Primary School NIL
Optimist Silver SGP3057 Novice, 10 & U10 JOASH KOK JIT YIN Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SIN4569 Novice, 10 & U10 Jonas Tan Yi Jun Male Tao Nan School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP4574 Novice, 10 & U10 Tan Jun Quan Russell Male Tao Nan School MOE SeaSport Centre
Optimist Silver SGP4663 Novice, 10 & U10 Ong Kaiqi Female Tao Nan School NIL
Optimist Silver 3148 10 & U10 Elizabeth Chen Rui Tian Female St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver TBC 10 & U10 Skye Sarah Nee Female St Hilda's Primary School NIL
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Liao zhiting Male Maris Stella High School SAF Yacht Club
Optimist Silver Tbc Novice, 10 & U10 Yak Yun Zhong Joseph Male Tanjong katong primary school NIL
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Ames Cordelia Elif Female Opera Estate Primary School NIL
Optimist Silver SGP 3950 Novice, 10 & U10 Elijah Ong En Ze Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 774 Novice, 10 & U10 Misa Kien LIM LAURIE Female Singapore American School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP4724 10 & U10 Anya Zahedi Female Tao Nan School Raffles Marina
Optimist Silver SGP 3911 10 & U10 Ng Jun Meng Raynor Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 4717 10 & U10 Zephyr Tan Wen Male Henry Park Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP5172 10 & U10 Rupert Chang Male ACS Primary NIL
Optimist Silver SGP 3124 Novice, 10 & U10 Ashley Lau Yan Zhe Male Henry Park Primary School NIL
Optimist Silver SGP758 Novice, 10 & U10 Kai Yen-Yu Female Fairfield Methodist School (Primary)s Changi Sailing Club
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Gan Swee Iok, Lucien Male Maha Bodhi Primary NIL
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10 Merelle Tay Xuan Ying Female St Hilda's Primary School NIL
Optimist Silver SGP4727 Novice, 10 & U10 DAPHNE LAI Female Haig Girls School NIL
Optimist Silver SGP3193 10 & U10 Caleb Cao Zhixuan Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3103 Novice, 10 & U10 Elliot Goh Male Henry Park Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3787 Novice, 10 & U10 Tan Li Ying Kayler Female Methodist Girls School (Primary) SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3999 10 & U10 Eugene Tan Yi Ze Male St Joseph Institution Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3111 Novice, 10 & U10 Darius Goh Yue Siang Male Riverside Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3188 Novice, 10 & U10 Gerome Sim Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3848 Novice, 10 & U10 Luke Alexander Ong Su Sheng Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3636 10 & U10 Emma TEO Su Wen Female METHODIST GIRLS' SCHOOL SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3688 10 & U10 Joseph Tan Kia Guan Male St Joseph Institution Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver 8238 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Lee Gentaro Noah Male ACS Primary NIL
Optimist Silver SGP 716 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Charles Kong Male Tampines Primary School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP766 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Charlene Yong Heng Ning Female Pasir Ris Primary School Changi Sailing Club
Optimist Silver SGP4682 10 & U10, 8 & U8 Jude Nathan Wong Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3700 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Darian Huang Male St Hilda's Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3333 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Bu Kaiyu Male Ngee Ann Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP4536 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Conrad Loh Yong Male St Stephens School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 4731 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Koh Yi Jie Zachary Male Tao Nan School NIL
Optimist Silver SGP 3197 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Rachel Lim Qian Hui Female Haig Girls School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP4730 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Joel Khoo Zhuo Le Male Nanyang Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver TBC Novice, 10 & U10, 8 & U8 Sven Ng Yi Jie Male Tao Nan School NIL
Optimist Silver SGP 4643 Novice, 10 & U10, 8 & U8 ASHER LOW Male ACS Primary SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP3269 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Nathan Tsang Kin Kai Male ACS Primary NIL
Optimist Silver SGP 3014 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Brian Lee Wu Rui Male Townsville Primary School SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP 3108 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Spencer Isaac Quek Male ACS Junior SAF Yacht Club
Optimist Silver SGP777 Novice, 10 & U10, 8 & U8 Tan Kai Ting Hannah Female Kong Hwa School Changi Sailing Club
RS:One CAM 2 Tay Yew Chee Male Not Applicable Constant Wind SeaSports
RS:One SGP916 Lemmy Teo Male Not Applicable Windsurfing Association Singapore
RS:One tbc Aida binte Khalid Female Not Applicable Constant Wind SeaSports
RS:One tbc Huda Ramle Female SIM SIM Windsurfing Club
RS:One SGP 1 David Ng Tiong Gee Female Raffles Institution NIL
RS:One SGP 32 John Wong Tze Xiang Male ACS Independent Constant Wind SeaSports
Techno 293 SGP47 Tan Li Mien, Claudia Female Not Applicable NIL
Techno 293 SGP 4 Angyal Chew Female Home School Constant Wind SeaSports
Techno 293 SGP33 Muhammad Razin Bin Mohd Airudin Male ACS Independent SAF Yacht Club
Techno 293 7 Jonathan chan Male ACS Independent Constant Wind SeaSports
Techno 293 SGP34 Mark Ethan Wong Male ACS Independent Constant Wind SeaSports
Techno 293 SGP 18 Lucas Quek Heok Kiat Male ACS Independent SAF Yacht Club
Techno 293 SGP 31 Lukas Hadi Knick Male Tanjong Katong Secondary School SAF Yacht Club
Windfoil SGP11 Joon Chyi Huey Female Not Applicable Aloha SeaSport Centre
Windfoil SGP 21 Junhao Male Not Applicable Aloha SeaSport Centre
Windfoil SGP 71 Jerroll Lo Male Not Applicable Aloha SeaSport Centre
Windfoil SGP 73 Marsha Shahrin Female National University of Singapore Aloha SeaSport Centre
Windfoil SGP 22 Angel Joy Seah Female Temasek Polytechnic Aloha SeaSport Centre
Windfoil 42 18 & U18 Angel Chew Female St Joseph Institution International Scho Constant Wind SeaSports
Windfoil SGP 52 18 & U18 Elkan Reshawn Oh Male Victoria Junior College Aloha SeaSport Centre
Windfoil SGP 28 18 & U18 Ethan Quek Heok Hwee Male ACS Independent SAF Yacht Club
Windfoil 1 18 & U18 Jayson Tan Jian Sen Male ACS Independent Aloha SeaSport Centre

https://www.sailing.org.sg

https://events.sailing.org.sg/events/nsc-cup-series-1-2-762-318/?occurrence=2022-11-19

Sailwave Scoring Software 2.29.0
www.sailwave.com